У Росії запустять телеверсію журналу The Hollywood Reporter Про мас-медіа

У Росії запустять телеверсію журналу The Hollywood Reporter

26 травня 2009 року
Обкладинка журналу Hollywood Reporter

Компанія METAN Development Group LLC і група THR, що займається виданням одного з найпопулярніших у світі журналів про кіно The Hollywood Reporter, уклали угоду про запуск в Росії однойменної телеверсії журналу, повідомляє "Комерсант".

Як наголошується в прес-релізі на офіційному сайті METAN Development, телевізійний The Hollywood Reporter буде 15-хвилинними новинними випусками, присвяченими голлівудським і російським знаменитостям.

how to wire gps

Наголошується, що частка локального контенту становитиме не менше 20 відсотків. Вести російський випуск буде супермодель Євгенія Танаєва (Jenia Tanaeva). Шоу пропонуватиметься покупцям телеконтенту і телеканалам.

Голова ради директорів "МУЗ-ТБ" Рубен Оганесов заявив "Комерсанту", що поява окремої готової програми, присвяченої новинам з життя голлівудських і російських знаменитостей, було б цікавою, оскільки зараз аналогічні програми на каналі компонуються з матеріалів новинних агентств.

глубина шкафа купе для одежды

Зі свого боку гендиректор "MTV Росія" Олексій Єфімов відзначив, що проект Metan Development зацікавить MTV тільки "у разі його ексклюзивності". Єфімов додав, що новини з життя зірок займають не більше десятої частини ефіру MTV і не особливо затребувані.

The Hollywood Reporter є одним з найавторитетніших видань про кіноіндустрію в США. Журнал був заснований 79 років тому - в 1930 році. На сьогодні виходять щоденний і щотижневий друкований номери, крім того, на сайті журналу представлено багато різних електронних пропозицій. Видавці The Hollywood Reporter також є організаторами щорічних престижних премій Key Art Awards і Women in Entertainment.