У Росії запустять телеверсію журналу The Hollywood Reporter Про мас-медіа

У Росії запустять телеверсію журналу The Hollywood Reporter

26 травня 2009 року
Обкладинка журналу Hollywood Reporter

Компанія METAN Development Group LLC і група THR, що займається виданням одного з найпопулярніших у світі журналів про кіно The Hollywood Reporter, уклали угоду про запуск в Росії однойменної телеверсії журналу, повідомляє "Комерсант".

Як наголошується в прес-релізі на офіційному сайті METAN Development, телевізійний The Hollywood Reporter буде 15-хвилинними новинними випусками, присвяченими голлівудським і російським знаменитостям.

Наголошується, що частка локального контенту становитиме не менше 20 відсотків. Вести російський випуск буде супермодель Євгенія Танаєва (Jenia Tanaeva). Шоу пропонуватиметься покупцям телеконтенту і телеканалам.

Голова ради директорів "МУЗ-ТБ" Рубен Оганесов заявив "Комерсанту", що поява окремої готової програми, присвяченої новинам з життя голлівудських і російських знаменитостей, було б цікавою, оскільки зараз аналогічні програми на каналі компонуються з матеріалів новинних агентств.

Зі свого боку гендиректор "MTV Росія" Олексій Єфімов відзначив, що проект Metan Development зацікавить MTV тільки "у разі його ексклюзивності". Єфімов додав, що новини з життя зірок займають не більше десятої частини ефіру MTV і не особливо затребувані.

The Hollywood Reporter є одним з найавторитетніших видань про кіноіндустрію в США. Журнал був заснований 79 років тому - в 1930 році. На сьогодні виходять щоденний і щотижневий друкований номери, крім того, на сайті журналу представлено багато різних електронних пропозицій. Видавці The Hollywood Reporter також є організаторами щорічних престижних премій Key Art Awards і Women in Entertainment.

return_links(); ?>