У США починається мовлення білоруського телеканалу Про мас-медіа

У США починається мовлення білоруського телеканалу

06.04.2009

Територія мовлення Беларусь-ТВ У США вперше почнеться широкомасштабна трансляція білоруського телеканалу, повідомляє 6 квітня агентство БЕЛТА.

Національна державна телерадіокомпанія Білорусії "Белтелерадіокомпанія" підписала з американською Russian Media Group договір про трансляцію на території США телеканалу "БІЛОРУСЬ-ТБ". З 15 квітня білоруський канал увійде до пакету RTN Platinum, в якому вже присутні вісім російських телеканалів.

Пакет RTN Platinum розповсюджується в 39 штатах США. Найбільше підписаних на нього людей проживають в Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Лос-Анджелесі, Чікаго, Сан-Франциско, Філадельфії і Бостоні. Всього ж RTN Platinum дивляться в 1,1 тисячах американських міст.

Глава Russian Media Group, LLC Марк Голуб заявив: "Згідно з американським переписом, іммігранти з колишнього Радянського Союзу прибули, перш за все, з Білорусі, Росії, України. Таким чином, додавання "БІЛОРУСЬ-ТБ" до нашої програмної лінії було простим і логічним вибором".
Staking for Waves' Neutrino Dollars Comes to the Ethereum Network.
За інформацією з офіційного сайту "БІЛОРУСЬ-ТБ", в 2005 році цей державний канал був спеціально створений для іноземців (в основному для жителів пострадянського простору). Канал здійсеює мовлення на білоруській і російській мовах. У Росії "БІЛОРУСЬ-ТБ" з'явився майже відразу після створення. На частини території США білоруський канал з 2008 року можна було дивитися по супутнику.