Власнику британської Independent загрожує технічний дефолт Про мас-медіа

Власнику британської Independent загрожує технічний дефолт

27.04.2009

Номер The Independent Британський холдинг Independent News & Media (INM), що випускає щоденну газету The Independent, найближчим часом може зіткнутися з необхідністю залучати додаткові кошти, щоб рефінансувати заборгованість в 180 мільйонів фунтів стерлінгів (200 мільйонів євро). Про це пише The Daily Telegraph.

Вказана сума необхідна INM, щоб виплатити купон за облігаціями. Якщо цього не відбудеться, компанія може оголосити про технічний дефолт. Зараз співвласники холдингу, серед яких ірландський медіа-магнат Тоні О'Рейлі (Tony O'Reilly), ведуть переговори про реструктуризацію боргу INM, що оцінюється в 1,2 мільярдів фунтів (1,33 мільярдів євро).

INM вже переніс публікацію фінансових результатів своєї роботи в 2008 році з 24 на 30 квітня. Виплата по облігаціях повинна відбутися до 17 травня. За словами ірландського бізнесмена Деніса О'Брайена (Denis O'Brien), якому належать 25 відсотків акцій INM, шанси на те, що холдинг погасить купон, складають "50 на 50".

У листопаді 2008 року стало відомо, що Тоні О'Рейлі має намір продати частку, що належить йому, в найбільшому австралійському медіа-холдингу APN. Кошти, які О'Рейлі розраховував виручити, бізнесмен планував спрямувати на погашення боргу INM. Чи вдалося завершити операцію, наразі невідомо.

The Independent була заснована в 1986 році. Це одна з найвідоміших щоденних загальнонаціональних британських газет.

return_links(); ?>