Про мас-медіа

Чеський журналіст позбувся роботи через жарт про свинячий грип

 

05.05.2009

 

Іржі ДлабажаВідомий чеський журналіст у понеділок був звільнений з роботи за те, що дозволив собі жарт про епідемію грипу H1N1, відомого також як "свинячий грип". Про це повідомляє Agence France-Presse.

 

авто из сша

Приводом для звільнення Іржі Длабажа (Jiri Dlabaja), співробітника найбільшої в Чехії телекомпанії "Нова", послужило відео, розміщене журналістом на сторінках персонального інтернет-блогу. У відеоролику Длабажа питає п'ятьох колег по роботі, над чим ті останнім часом працюють. Журналісти у відповідь на питання Длабажі починають видавати характерні звуки, наслідуючи свиней; потім імітувати звуки, що видаються свинями, починає і сам Длабажа.

 

Директор телеканалу Петер Дворжак (Petr Dvorak) угледів в такій поведінці Длабажі серйозне порушення журналістської етики і розпорядився звільнити журналіста, що провинився, особливо відзначивши, що ролик був знятий "в робочий час і на робочому місці".

 

б у авто из сша

Варто відзначити, що до сьогодні, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, лабораторно підтверджені 1085 випадків зараження вірусом свинячого грипу в 21 країні. Жертвами нової інфекції стали 25 осіб, 24 з них померли в Мексиці.

Временное проживание в РФ