Про мас-медіа

Два приватні іспанські телеканали об'єднаються

 

21.05.2009

 

Пересувна телестудія каналу CuatroДва приватні телеканали Іспанії завершують операцію зі злиття, повідомляє AFP у четвер, 21 травня, з посиланням на іспанські ЗМІ.

 

Джерела ділової щоденної газети La Gaceta de los Negocios розповіли, що найближчим часом телеканал Cuatro (належить іспанському медіахолдінгу Prisa) оголосить про злиття з каналом La Sexta (належить компанії Mediapro). Інші подробиці операції не повідомляються.

 

У лютому 2009 року в Іспанії був прийнятий закон, що зняв обмеження для телевласників із перехресного володіння акціями телеканалів. Раніше частка одного акціонера в капіталі телеканалу не могла перевищувати п'яти відсотків.

 

знак восо

Обмеження для телеканалів було знято, оскільки ринок реклами, як і вся економіка Іспанії, зараз знаходяться в глибокій кризі. Експерти уряду Іспанії вважають, що зняття обмежень із спільного володіння допоможе приватним каналам утриматися на плаву.

 

Більше того, іспанський прем'єр Хосе Луіс Родрігес Сапатеро у квітні 2009 року пообіцяв істотно знизити об'єми реклами на держканалах TVE1 і TVE2 (сплаченої за рахунок бюджету). Очікується, що цей захід теж допоможе приватному телесектору, оскільки рекламодавці почнуть розміщувати більше реклами у "приватників".

return_links(); ?>