Американську журналістку відтягнули від літака Обами

29/05/2009

ЖурналісткаСпівробітникам американських спецслужб довелося на руках винести занадто активну журналістку від "борту номер один", на якому президент США Барак Обама повинен був відлітати з Каліфорнії, повідомляє NBC Los Angeles.

Інцидент трапився в міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса 28 травня. За словами кореспондента газети Бренди Лі (Brenda Lee) Georgia Informer, вона хотіла дочекатися Обаму і віддати йому лист з проханням виступити в захист традиційних шлюбів.

Вона попросила агента спецслужб, що знаходився в зоні для преси, передати її послання президенту. Той перенаправив її до співробітника Білого Дому, Лі проте відмовилася віддавати йому лист.

"Я сказала, що спробую сама зробити це, якщо президент пройде мимо", - повідомила Лі. Після цього співробітники спецслужб супроводжували її до виходу, дозволивши повернутися в тому випадку, якщо журналістка не кричатиме або не розмахуватиме руками. Проте потім до Лі підійшов інший офіцер, який зажадав від неї піти.

"Я відмовилася, після чого мене почали тягнути насильно", - розповіла Лі. В операції по усуненню журналістки взяли участь двоє офіцерів, які узяли її за руки і за ноги, після чого понесли із зони для преси.

За словами Лі, яка була одягнена в сутану, вона турбується, що свідки події могли бачити її нижню білизну.

Після інциденту вона була відпущена. Через 10 хвилин після події Обама прибув до аеропорту на гелікоптері, пересів в "борт номер один" і благополучно відлетів з Лос-Анджелеса.

Видання Georgia Informer, в якому працює Бренда Лі, орієнтоване на чорношкіру аудиторію. Сама Лі характеризує себе як католицького священнослужителя. Остання її стаття, розміщена на сайті газети, присвячена одностатевим шлюбам.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Квітень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні новини

Попередні новини