Медіахолдінг Руперта Мердока завершив рік зі збитками в 3,4 мільярда доларів

06/08/2009

Медіахолдінг News Corporation, що належить Руперту Мердоку, завершив рік з чистим збитком в 3,4 мільярда доларів. Звіт News Corp. за 2009 фіскальний рік, що завершився 30 червня, повідомляє AFP, був опублікований в середу, 5 серпня. Попередній рік, нагадує агентство, медіахолдінг Мердока завершив з чистим прибутком в 5,4 мільярда доларів.

Операційні доходи News Corporation в 2009 фіскальному році скоротилися до 3,6 мільярдів доларів. Роком раніше операційні доходи медіахолдінга досягли рекордних 5,3 мільярда доларів.

Глава News Corporation Руперт Мердок, коментуючи фінансові результати своєї компанії, заявив, що рік, який "завершився, став найважчим за останнє десятиліття" через світову економічну кризу. При цьому Мердок підкреслив, що реструктуризація медіахолдінга та інші заходи, направлені на поліпшення фінансового становища компанії, "почали приносити результати".

"Ймовірно, найгірше для нас вже позаду", - сказав Мердок. "Ми підготувалися до майбутнього відновлення, - сказав Мердок. - Я упевнений, що News Corporation продемонструє добрі результати, як тільки ситуація в економіці поліпшиться".

Руперт Мердок також вкотре підтвердив плани зробити платним доступ до сайтів видань, які входять в його холдінг, пише в четвер, 6 серпня, британська газета The Guardian. Зараз плата береться лише за доступ до матеріалів газети The Wall Street Journal, що входить в News Corporation, проте до літа 2010 року це правило розповсюдиться на всі видання медіахолдінга, включаючи британські The Times, The Sun і The News of the World, а також американську The New York Post.

"Ми збирається зробити платним доступ до всіх наших новинних ресурсів, - цитує Мердока газета The Financial Times. - Якщо ми досягнемо успіху, то нашому прикладові послідують інші ЗМІ". За словами Мердока, платний доступ до новин в інтернеті повинен "принести значний прибуток". Після введення плати, попередив Мердок, ресурси News Corporation можуть зіткнутися з жорсткою конкуренцією з боку "Бі-Бі-Сі" (Британська теле- радіомовна корпорація, ВВС), чиї новини є у відкритому доступі."З цієї боротьби ми маємо намір вийти переможцями", - підкреслив глава News Corporation.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Липень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні новини

Попередні новини