Сайт газети The Sunday Times в листопаді стане платним

07/08/2009

Доступ до сайта британської газети The Sunday Times в листопаді стане платним, пише газета Guardian. Таким чином власник медіахолдінга News Corporation, куди, зокрема, входять Times і Sunday Times, Руперт Мердок реалізує свій план перевести на платний доступ сайти всіх видань, які йому належать.

Одночасно з переходом на платний доступ, сайт газети The Sunday Times отримав нову структуру і "переїде" на новий домен - Sundaytimes.co.uk. Зараз матеріали видання доступні за адресою Timesonline.co.uk. Поки не повідомляється, яким чином стягуватиметься плата з читачів The Sunday Times - за передплатою або за кожен прочитаний матеріал.

Руперт Мердок, якому крім The Times належать The Wall Street Journal, The New York Post, The Sun і інші видання, наприкінці травня заявив, що дні безкоштовних новин в інтернеті минають. Провідні новинні сайти, на думку Мердока, вже найближчим часом стануть платними і доступними не тільки з персональних комп'ютерів, але і з більшості мобільних пристроїв, а паперові газети відійдуть в минуле через 10-15 років.

Одночасно з переходом на нову схему роботи в компанії News Corporation вирішили збільшити рекламний бюджет з 7 до 13,5 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб переконати користувачів новинних сайтів платити за доступ до сайтів.

Ще два роки тому Руперт Мердок дотримувався абсолютно іншої стратегії - він планував відмінити платний доступ до сайтів (в першу чергу йшлося про Dow Jones), що належали йому, і за рахунок збільшення аудиторії отримувати великий прибуток від реклами. Проте світова фінансова криза значно скоротила доходи ЗМІ. І, за неофіційною інформацією, вищезазначена група видань Times за останній рік стала збитковою.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Грудень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини

Попередні новини