До президентських виборів у Росії вийде газета "Не дай Бог!"

30/01/2012

Газета "Не дай, Бог", яка виходила у 1996 роціМаркетингове агентство ADmotion запустить до президентських виборів газету "Не дай Бог!", яка розповідатиме читачам про шкоду революцій, повідомляють "Известия". Газета з аналогічною назвою, що містила критику кандидата в президенти Геннадія Зюганова, також виходила під час передвиборної кампанії 1996 року.
 
Працювати над газетою будуть колишній головний редактор "Известий" Володимир Мамонтов і колишній генеральний директор медіагрупи "Живи!" Юрій Кацман. Мамонтов займатиметься редакційною політикою, а Кацман - фінансовими питаннями.
 
Як заявив "Известиям" Юрій Кацман "Не дай Бог!" - не пропутінська газета, "вона про певний здоровий глузд". Він додав, що революція у Росії - "найнеприємніше, що може теоретично відбутися". У газеті, як повідомив Владимир Мамонтов, говоритимуть про забезпечення чесних виборів і про "бенефіціари всяких революцій". Він також відзначив, що газета не займатиметься підтримкою жодного кандидата.
 
Газета виходитиме якийсь час до і після виборів. Бюджет, виділений на створення газети, не розголошується, проте, як повідомив Кацман, тираж газети складе декілька мільйонів екземплярів. Де саме розповсюджуватиметься газета, невідомо.
 
Як повідомляють "Известия" з посиланням на власні джерела, газета може видаватися як додаток до "Комсомольської правди", "Московського комсомольця" або "Аргументів і Фактів". Головний редактор "АіФ" Микола Зятьков у коментарі "Известиям" спростував таку інформацію, а два інші видання не стали коментувати ці повідомлення.
 
Варто відзначити, що в інтернеті шукається лише одне агентство ADmotion - воно знаходиться в Уфі і не має ніякого стосунку до "Не дай Бог!"
 
Безкоштовна газета "Не дай Бог!", що випускалася в передвиборну кампанію 1996 року, виходила щонеділі тиражем 10 тисяч екземплярів. Газета розповсюджувалася, в основному, в регіонах. У газеті містилася критика Геннадія Зюганова, а також говорилося про те, що у разі обрання його президентом в країні почнеться громадянська війна. Головним редактором газети був співробітник ВД "Коммерсант'" Леонід Мілославський, який після обрання Бориса Єльцина президентом став генеральним директором видавничого дому.
 
Як пише 100news.net, перед парламентськими виборами у грудні 2011 року Геннадій Зюганов заявляв, що газета "Не дай Бог!" знову розповсюджується в регіонах, проте ЦВК спростувала цю інформацію. На сайті Роскомгляду газета з цією назвою не зареєстрована.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Вересень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Останні новини

Попередні новини