Тимошенко заборонила журналістам пиячити у літаках

28/05/2009

Юлія ТимошенкоГлава уряду України Юлія Тимошенко ввела "сухий закон" для журналістів, які супроводжують її під час зарубіжних візитів. Про це повідомляє газета "Сьогодні" з посиланням на джерело в охороні Тимошенко.
Заборона, за словами джерела, діятиме на борту літаків, якими літають Тимошенко і особи, що її супроводжують. На членів урядової делегації, як наголошується, забарона розповсюджуватися не буде.

За інформацією "Сьогодні", заборона була введена після недавнього візиту Тимошенко до Японії. "Летіти було далеко, ось деякі журналісти і перебрали, - розповідає джерело видання. - Деяких доводилося мало не зносити на руках. Тому від гріха подалі вирішили журналістів більше не поїти".

В той же час "сухий закон", за його словами, діятиме тільки під час польоту за кордон, а під час зворотного рейсу в Україну журналістам, як повідомляється, як і раніше "наливають все що завгодно".

Відзначимо, що недавно в надмірному вживанні алкоголю під час поїздки за кордон був запідозрений глава МВС України Юрій Луценко. Німецькі ЗМІ повідомили, що в аеропорту Франкфурта-на-Майні він, будучи п'яним, затіяв бійку із співробітниками авіакомпанії і поліцейськими. Луценко спростував ці відомості, проте все ж таки подав у відставку. Уряд, розглянувши це питання, дійшов висновку, що інформація про п'яний бешкет не підтверджується. У результаті Юрій Луценко, усунений раніше з посади на час службового розслідування, повернувся до виконання обов'язків міністра.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Квітень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні новини

Попередні новини