У "Бі-Бі-Сі" віднімуть 100 мільйонів фунтів стерлінгів

14/06/2009

Студія Бі-Бі-СіБританський уряд має намір урізати фінансування корпорації ВВС. Про це 14 червня пише газета The Daily Telegraph.

Британський міністр зв'язку Лорд Картер запропонував передати 100 мільйонів з 3,6 мільярдів фунтів стерлінгів бюджету ВВС приватним телекомпаніям, які готують регіональні випуски новин. Доповідь з цією пропозицією буде представлена на розгляд британського уряду 16 червня. Також планується обговорити деякі інші ідеї, пов'язані з передачею частини державного фінансування соціально значущим комерційним телеканалам.

Ще минулого тижня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що гонорари "зірок" ВВС (таких як Джонатан Росс) найближчим часом можуть бути урізані на 40 відсотків. За деякими даними, представники керівництва ВВС і чиновники встигли обговорити скорочення фінансування на спеціальній нараді.

Інша зміна, яка чекає на ВВС - перехід від шестирічних угод про державне фінансування до щорічних домовленостей, а також посилення урядових контролю за справами корпорації. Деякі аналітики побоюються, що через це ВВС втратить політичну незалежність. Передбачається навіть, що поточні реформи можна назвати початком кінця корпорації, заснованої понад 80 років тому.

Інформація про те, що ВВС перестане бути єдиним британським телемовником, який отримує гроші з бюджету, з'явилася у ЗМІ на початку 2008 року. Проте тоді передбачалося, що кошти будуть розділені між декількома компаніями лише в 2013 році, коли закінчиться діюча шестирічна угода між ВВС і урядом. Тепер же з'явилася імовірність, що це відбудеться раніше. Влада обгрунтовує реформу тим, що скеровувати весь обсяг фінансування на потреби однієї компанії несправедливо. Крім того, ВВС звинувачують в неекономному використанні коштів (зокрема, багато експертів вважають дуже великими зарплати працівників компанії).

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Останні новини

Попередні новини