"Перший канал" РФ домовився про трансляції в Україні

28/05/2009

1 каналКерівництво ЗАТ "Перший канал. Всесвітня мережа" домовилося з Національною радою України з телебачення і радіомовлення про продовження трансляцій на території країни. Згідно повідомленню прес-служби "Першого каналу", 28 травня в Нацраду були подані документи про реєстрацію суб'єкта інформаційної діяльності.

Гендиректор телекомпанії Микола Дубовий заявив, що керівництво "Першого каналу" з розумінням відноситься до бажання наглядових органів привести сітку трансляцій телеканалів у відповідність із законодавством, і заявив, що в ході консультацій і переговорів був вироблений комплекс заходів, які дозволять зняти всі обмеження на трансляції каналу в Україні.

Перший заступник голови Нацради Андрій Мірошниченко, у свою чергу, сказав, що подані документи будуть розглянуті на найближчому засіданні організації. "Зроблені російською стороною дії дозволяють говорити, що всі претензії щодо трансляції "Першого каналу" і каналів "Цифрового Телесімейства" на території України можуть бути зняті", - додав Мірошниченко.

У середині квітня Національна рада дала українським провайдерам вказівку до 1 червня привести сітку трансляцій у відповідність з нормами закону. У відповідному повідомленні також нагадувалося, що "Перший канал" не виконав раніше прийнятих умов тимчасового дозволу на трансляції.

Деякі ЗМІ назвали рішення Національної ради політично вмотивованим. Проте представники наглядового органу стверджували, що конфлікт не пов'язаний з російсько-українськими відносинами.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Травень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні новини

Попередні новини