Американці назвали інтернет найправдивішим джерелом інформації

18/06/2009

Інтернет-кафе у ВашингтоніЖителі США назвали мережеві ресурси найдостовірнішими і найнадійнішими джерелами інформації, повідомляється в звіті компанії Zogby International. Згідно з результатами опитування, більшість американців використовують інтернет як єдиний новинний засіб масової інформації. При цьому мережеві видання випереджають за популярністю телебачення, радіо і газети разом узяті.

У опитуванні Zogby International взяли участь понад три тисячі осіб. З'ясувалося, що 56 відсотків дорослих американців вважатимуть за краще дізнаватися про поточні події через інтернет, якщо їм потрібно буде вибрати тільки одне джерело. Телебачення, радіо і газети разом набрали лише 41 відсоток голосів всіх опитаних.

Близько 38 відсотків американців вважають, що в інтернеті публікується достовірніша інформація, ніж в інших джерелах. Телебаченню довіряють лише 17 відсотків опитаних. Третє місце займають газети (16 відсотків голосів), а на останній строчці опинилося радіо (13 відсотків голосів).

При цьому 49 відсотків опитаних вважають сайти національних газет важливими новинними ресурсами, а 43 відсотки американців говорять те ж саме про сайти національних телеканалів.

Відзначимо, що популярну соціальну мережу Facebook і мікроблоги Twitter жителі США не розглядають як основні новинні джерела. Першому ресурсу довіряють тільки 10 відсотків опитаних, а другому - всього 4 відсотки.

Тільки одна людина з двохсот вважає, що газети будуть основним джерелом інформації в 2014 році. При цьому 82 відсотки американців упевнені, що саме інтернет стане лідером серед всієї решти ЗМІ через п'ять років. У популярність телебачення вірять лише 13 відсотків опитаних.

Додамо, що останнім часом багато американських компаній відмовляються від паперових версій газет, вважаючи за краще випускати онлайн-версії видань в інтернеті. Це відбувається через падіння доходів від продажів реклами, яке є слідством фінансової кризи.

Згідно з опитування ВЦІОМ, яке було проведений наприкінці 2006 року, тільки 13 відсотків росіян розглядають інтернет як джерело інформації. При цьому 86 відсотків опитаних довіряють телебаченню, а 31 відсоток - центральним газетам.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Останні новини

Попередні новини