Читачі викрили The New York Times в комп'ютерних маніпуляціях з фотографіями

10/07/2009

Скріншот The New York TimesРедакція газети The New York Times видалила з сайту серію фотографій про наслідки економічної кризи для будівельної галузі США, оскільки читачі виявили, що знімки були змінені і відредаговані на комп'ютері. Про це зазначається у редакційній замітці.

Видання відзначає, що фотограф, якому видання замовило серію знімків Ruins of the Second Gilded Age ("Руїни другого золотого століття"), не повідомив редакцію про те, що знімки редагувалися на комп'ютері. Проте читачі проінформували видання, що фотографії не відповідають дійсності. Вони встановили також, що знімки піддалися значним комп'ютерним маніпуляціям.

За інформацією CNN, замовлення для видання виконував португальський фотограф Едгар Мартінс (Edgar Martins). CNN відзначає, що зв'язатися з фотографом ні по телефону, ні по електронній пошті не вдалося, проте висловлює здивування з приводу рішення редакції The New York Times.

Річ у тому, що була видалена тільки остання серія фотографій Мартінса. Тоді як цикл його знімків, зроблених для газети в 2008 році, залишився на сайті.

У схожих обставинах агентство Reuters після гучного скандалу з "підправленими" фотографіями з Лівану в 2006 році розірвало договір з фотографом Аднаном Хаджжем і видалило з бази всі його знімки. Крім того, послідували кадрові перестановки в близькосхідній редакції, а вимоги до фотографів-кореспондентів були істотно посилені.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Лютий 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Останні новини

Попередні новини