Орендодавець заблокував переїзд "Нашого Радіо"

29/05/2009

Наше радіоКерівництво бізнес-центру "На Спартаківській" ввечері у четвер заблокувало переїзд радіостанції "Наше Радіо" в нові офісні приміщення. Про це розповів генеральний директор станції Михайло Зотов.

Згідно зі словами Зотова, охорона бізнес-центру по розпорядженню адміністрації перешкоджає винесенню устаткування, необхідного для віщання, і не випускає автомобіль з комп'ютерами. Протягом декількох годин співробітники радіостанції не могли покинути приміщення.

Мова про "суперечку господарюючих суб'єктів" не йде, підкреслив гендиректор, оскільки у медіахолдинга, в який входить "Наше Радіо", немає ніяких заборгованостей перед орендодавцями. Зотов виразив подив у зв'язку із ситуацією, що склалася, і припустив, що дії адміністрації бізнес-центру є помстою за відмову від оренди, про яке їй стало відомо наперед. Вранці у п'ятницю керівництво радіостанції має намір підключити до вирішення питання адвокатів.

Робота "Нашого Радіо" не зривалася завдяки тому, що раніше співробітники радіостанції зуміли вивезти пульт і організувати віщання в технічному режимі. Віщати таким чином станція зможе не більше двох днів, відзначив Зотов.

"Наше Радіо" звертається до влади міста Москви, до колег з інших засобів масової інформації і до всіх слухачів, кому небайдужа доля одного з провідних і чесних російських медіа, з проханням допомогти подолати це беззаконня!" - йдеться в прес-релізі на сайті радіостанції.

"Наше Радіо" належить медіахолдингу News Media Radio Group (NMRG), який управляє радіостанціями Best FM і "Ультра". Їх офіси і студії також знаходяться в заблокованих приміщеннях центру бізнесу.

Бізнес-центр "На Спартаківській" - "висококласний центр класу А, і надає орендарям повний комплекс сучасних послуг", вказується на сайті орендодавця. Створення комплексу, розташованого в Центральному адміністративному окрузі Москви, було здійснене АТ "АРЗ-6" під управлінням інвестиційної компанії АТ "Ваш Фінансовий Опікун".

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Травень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні новини

Попередні новини