Французький журнал Citizen K виставлено на продаж

29/07/2009

Швейцарська медіагрупа Edipresse Group збирається позбавитися від видаваного в Парижі журналу Citizen K International. За відомостями газети "Комерсант", в даний час йдуть активні пошуки покупця.

Паризький суд у справах про банкрутство вже ввів у французькій компанії Le Grand Kapital, яка видавала журнал, зовнішнє спостереження. "Комерсант" відзначає, що у зв'язку з падінням ринку реклами виручка Edipresse Group в журнальному сегменті скоротилася на 18,5 відсотків, при цьому експерти прогнозують подальше падіння ринку.

Менеджмент медіагрупи вирішив зосередити всі сили на масовому і середньому сегменті, в яких видання Edipresse Group традиційно займали міцніші позиції. Журнал Citizen K належить до преміального сегменту, до того ж у нього досить складна комерційна модель, пов'язана з щоквартальною періодичністю і орієнтацією на невелику аудиторію. Окремо наголошується, що все, що відбувається з французьким виданням, ніяк не торкнеться журналів Citizen K, які видаються за ліцензією в Іспанії і Росії.

У Росії виданням журналу займається ІД "Комерсант", тираж видання складає 77 тисяч екземплярів. За словами комерційного директора видавничого дому Павла Філенкова, вони поки не отримували офіційного повідомлення про продаж Citizen K International.

Окрім того, Філенков заявив, що "рекламні продажі журналу, як в першому півріччі цього року, так і за підсумками кожного з місяців, за нашими підрахунками, виявилися не гіршими, ніж показники аналогічних періодів минулого року". Філенков уточнив, що така стабільність пояснюється новизною видання. Воно виходить з 2007 року, і його доходи і раніше були невеликими.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Травень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Останні новини

Попередні новини