"Нашому радіо" дозволили продовжити переїзд

11/03/2010

Наше радіоРадіостанції "Наше радіо" дозволили продовжити переїзд в нову будівлю. Про це РІА Новини 29 травня повідомив директор московського бізнес-центру "На Спартаківській" Андрій Єремєєв.

Увечері 28 травня керівництво радіостанції оголосило, що охорона бізнес-центру "На Спартаківській" не дає виносити з будівлі устаткування радіостанції, що переїздить в нове приміщення. Гендиректор "Нашого радіо" Михайло Зотов припустив, що таким чином радіостанції мстять за відмову від оренди. Зотов підкреслив, що у радіо немає заборгованості перед колишнім орендодавцем.

Як пояснив 29 травня Андрій Єремєєв, радіостанція не попередила керівництво бізнес-центру, що збирається 28 травня продовжити початий минулого тижня вивіз майна. За словами Єремєєева, коли на територію центру несподівано в'їхала вантажівка і з будівлі стали виносити речі, "охорона, з цілком зрозумілих причин, перешкодила вивозу дорогого устаткування". Тепер непорозуміння вирішено, і радіостанція зможе відновити вивіз майна вже 29 травня.

Єремєєв заявив, щоб уникнути повторення конфлікту бізнес-центр запропонує "Нашому радіо" погоджувати графік переїзду.

Співробітник секретаріату "Нашого радіо", який відмовився представитися  в бесіді з кореспондентом РІА Новини підтвердив слова Єремєєва, заявивши, що "ніхто нікого не утримує". Коли його запитали про розміщений на офіційному сайті радіостанції прес-реліз під назвою "Наше Радіо в заручниках!", він відповів, що нічого про це не знає. "Я, звичайно, погляну, що там у нас на сайті, але повторюю: у нас все нормально", - сказав співбесідник агенства.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Квітень 2019 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні новини

Попередні новини