Мадонна написала в ізраїльську газету статтю про свій шлях до Кабали

31/07/2009

Американська піп-співачка Мадонна написала статтю для ізраїльської газети "Едіот Ахронот". У цьому матеріалі виконавиця розповідає про те, як вона стала послідовницею єврейського духовно-філософського учення Кабала, з яким вона ознайомилася в 1997 році.

Частково текст був опублікований 31 липня. NEWSru.co.il повідомляє, що повністю статтю Мадонни можна буде прочитати в суботньому додатку до газети "Едіот Ахронот" - "7 Ямім". Як відзначає Associated Press, про підготовку статті поп-співачки до публікації "Едіот Ахронот" повідомив своїм читачам ще в середу, 29 липня - анонс з уривком з тексту був розміщений на першій сторінці газети.

Мадонна написала свою статтю англійською мовою, а перед випуском редактори "Едіот Ахронот" переклали текст на іврит. У статті розповідається історія її духовного становлення: співачка описує свій шлях від католицької віри до Кабали. Піп-зірка пише, що в різний час вона вивчала санскрит, цікавилася буддизмом, займалася йогою, але жодне з цих захоплень не допомогло їй знайти себе.

Згідно з даними AP, виконавиця відзначає, що як тільки вона ознайомилася з основами Кабали, в "її житті все встало на свої місця". З тих пір, як Мадонна стала послідовницею Кабали, вона строго слідує всім рекомендаціям, які отримала від свого духовного наставника. Коли співачка розлучалася з чоловіком, режисером Гаєм Річі, в пресі з'являлися чутки про те, що однією з причин розірвання шлюбу стало невдоволення чоловіка Мадонни її способом життя.

Стаття Мадонни вийде напередодні її ізраїльських виступів - 1 і 2 вересня в рамках свого світового турне Sticky & Sweet Tour співачка дасть концерти в Тель-Авіві. Найближчий концерт Мадонни запланований на 2 серпня. Цього дня вона виступить в Санкт-Петербурзі.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

<<< Січень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні новини

Попередні новини