Мікроблог Twitter стане телевізійним серіалом Про мас-медіа

Мікроблог Twitter стане телевізійним серіалом

26 травня 2009 року
Скріншот сайта Twitter

Мікроблогерський сервіс Twitter має намір реалізувати свій потенціал на телебаченні. Як повідомляє Variety, компанія уклала угоду з групою Reveille and Brillstein Entertainment про зйомки телевізійного серіалу на основі своїх блогів.

Деталі проекту тримаються у секреті, є лише загальний опис, який свідчить, що формат серіалу буде революційним, а його учасникам трапиться нагода відчути себе справжніми знаменитостями.

Концепція серіалу була підготовлена письменницею і сценаристом Емі Ефрон (Amy Ephron), вона ж стане продюсером шоу.

Нагадаємо, що мікроблогерський сервіс Twitter з'явився у 2006 році. З його допомогою можна через SMS або веб-інтерфейс розміщувати в онлайн-щоденниках повідомлення завдовжки до 140 символів. На сьогодні Twitter є одним з найпопулярніших мікроблогерських сервісів у світі, але поки що не приносить своїм власникам прибутку.

У квітні 2009 року кількість унікальних відвідувачів сайту мікроблогерського сервісу Twitter досягла 32 мільйони осіб. Серед них 17 мільйонів становлять американці.

Багато голлівудських зірок, такі як Х'ю Джекман, Джон Фавро, Демі Мур, Ештон Катчер та інші є постійними користувачами сервісу. Акаунти заведені і у найбільших голлівудських кіностудій.

return_links(); ?>