Х'ю Хефнер вирішив розлучитися з Playboy Про мас-медіа

Х'ю Хефнер вирішив розлучитися з Playboy

26 травня 2009 року
Х'ю Хефнер у компании playmates

Засновник журналу Playboy 83-річний Х'ю Хефнер розглядає можливість продажу журналу, перший номер якого вийшов у 1953 році, повідомляє The Daily Telegraph. За непідтвердженими даними, видання оцінене в 200 мільйонів доларів.

Не дивлячись на те, що журнал залишається найпопулярнішим в Америці виданням для чоловіків, його тиражі постійно падають. Якщо в 1970-х роках Playboy друкувався в 7 мільйонах екземплярів, то в даний час тираж зменшився до трьох мільйонів. Тільки за три перші місяці 2009 роки збитки видання склали 8,6 мільйонів доларів.

З метою скорочення витрат були звільнені 25 відсотків співробітників журналу в Лос-Анджелесі і Нью-Йорку. Однією з головних причин скорочення попиту на Playboy називається бурхливий розвиток інтернету і пов'язане з цим полегшення доступу до платних і безкоштовних порноресурсів.

Один з найвідоміших у світі брендів Playboy починався з тиражу в 70 тисяч екземплярів. Хефнер не був упевнений, чи буде у нього можливість випустити другий номер, проте видання відразу ж стало набирати популярність і до кінця першого десятиліття його тираж вже перевищив один мільйон. Playboy виходить в багатьох країнах світу, російська версія видання побачила світ у 1995 році.

Відповідно до редакційної політики Хефнера еротоманія стала не єдиною привабливою стороною видання. Разом з фотографіями знаменитостей (для журналу у різний час позували Мерілін Монро, Елізабет Тейлор, Сінді Кроуфорд, Памела Андерсон та інші), Playboy публікував розповіді таких письменників, як Артур Кларк, Ян Флемінг, Володимир Набоков і Маргарет Етвуд, Стівен Кінг. Журнал публікував проблемні матеріали про політичне життя і соціальні проблеми. У різний час йому давали інтерв'ю Мартін Лютер Кінг, Фідель Кастро, Ясір Арафат та багато інших політиків.

return_links(); ?>