Путін став колумністом "Російського піонера" Про мас-медіа

Путін став колумністом "Російського піонера"

26 травня 2009 року
Путін

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін вперше за свою кар'єру написав колонку для російського ЗМІ, повідомляє РІА Новини. У матеріалі, який вийде 29 травня в журналі "Російський піонер" під заголовком "Чому важко звільнити людину", Путін поділився своїм досвідом звільнення співробітників.

На думку прем'єра, до кадрових перестановок потрібно відноситися обережно і уникати поспішних висновків. "Іноді із сторони здається, що людину треба просто мітлою гнати. Але я вас запевняю, що це не завжди так. У жодному випадку не можна людину зганьбити позаочі, не можна звільнити і викинути геть тільки тому, що хтось щось тобі сказав про цю людину... Я дуже добре розумію, що в таких випадках часто має місце складна політична боротьба", - пише Путін.

Прем'єр підкреслив, що завжди вирішує кадрові питання особисто. "Я зазвичай викликаю людину в кабінет і прямо віч-на-віч говорю: є конкретні претензії - такі і такі. Якщо ви вважаєте, що це не так, не відповідає дійсності, то, будь ласка, ви можете боротися з цим, оспорювати", - відзначає прем'єр.

При цьому він висловив переконання, що постійні перестановки шкідливі, оскільки людям, що прийшли на новий пост, завжди потрібен час для початку роботи. "І головне: я виразно розумію, що інші, які прийшли на місце звільнених, будуть такими ж, як і їх попередники: хтось знатиме суть проблеми гірше, хтось краще, хтось взагалі ні в чому розбиратися не буде. У результаті ж вийде те ж саме, що і було, якщо не гірше", - вважає Путін.

Журнал "Російський піонер", для якого голова російського уряду написав колонку, почав видаватися в лютому 2008 року. Головним редактором журналу є кремлівський кореспондент "Комерсанта" Андрій Колєсніков. Він повідомив РІА Новини, що якийсь час назад редакція звернулася до Путіна з проханням написати колонку для журналу. "Він нам не відмовив", - повідомив Колісників.

Раніше Володимир Путін вже пробував себе як журналіста. У 2006 році в лондонській газеті The Financial Times вийшла його стаття "Європі нічого боятися російських устремлінь" (Europe has nothing to fear from Russia’s aspirations), яку Путін присвятив відносинам Росії і Євросоюзу.

return_links(); ?>