Радіо Ватикану вперше поставить в ефір рекламу Про мас-медіа

Радіо Ватикану вперше поставить в ефір рекламу

26 травня 2009 року
Федеріко Ломбарді

Офіційне радіо Ватикану вперше в своїй історії запустить в ефір рекламне повідомлення. Про це німецькому агентству DPA розповів директор радіостанції священик Федеріко Ломбарді (Federico Lombardi).

Як рекламодавця керівництво радіо Ватикану вибрало італійську компанію Enel, яка є одним з найбільших виробників електроенергії у світі і найбільшим постачальником газу в Італії. Короткий рекламний ролик Enel прозвучить в ефірі радіо Ватикану 6 липня 2009 року і стане першим в історії станції, яка почала мовлення у 1931 році.

"Ми надзвичайно горді тим, що радіо Ватикану, яке слухає величезна кількість людей, вибрало саме нашу компанію як першого рекламодавця", - відзначив голова ради директорів Enel, виступаючи на прес-конференції у Ватикані.

Радіо Ватикану, засновником якого є італійський радіотехнік і підприємець Гульєльмо Марконі (Guglielmo Marconi), здійснює своє мовлення на 47 мовах світу. Програми станції транслюються на коротких і середніх хвилях і в FM-діапазоні.

Також передачі радіо Ватикану можна послухати в онлайн-режимі. Крім того, разом з компанією Vatican Television Center станція запустила відео-мовлення. Про те, чи планує радіо Ватикану найближчим часом співпрацювати з іншими рекламодавцями, поки що нічого невідомо.

return_links(); ?>