Підозрюваному в замаху на саратовського журналіста продовжили термін арешту Про мас-медіа

Підозрюваному в замаху на саратовського журналіста продовжили термін арешту

27 травня 2009 року
Вадим Рогожін

Волзький районний суд Саратова 27 травня залишив підозрюваного в замаху на журналіста Вадима Рогожіна під вартою до 28 липня, повідомляє агентство "Інтерфакс". Термін слідства у справі про напад на керівника медіахолдингу "Погляд" продовжений до 6 липня.

За словами представників прокуратури, чоловіка також звинувачують в незаконному зберіганні зброї і наркотиків. Крім того, за даними Міжрегіональної правозахисної Асоціації "АГОРА", він був упізнаний заступником голови Центру захисту прав споживачів Олексієм Сусліковим, на якого напали у вересні 2008 року.

т банкрот ру

Замах на Вадима Рогожіна був вчинений 5 березня 2009 року. Керівник медіахолдингу був госпіталізований у важкому стані і якийсь час знаходився в комі. За фактом нападу було порушено кримінальну справу, а 17 квітня правозахисники повідомили про затримання підозрюваного. За тиждень до цього газета "Комерсант" повідомляла про те, що першим фігурантом справи став комерційний директор фірми "Кліше" Віталій Павлов, у якого також знайшли гранату і героїн.

26 травня Вадима Рогожіна виписали з лікарні. Найближчим часом він повернеться на роботу. У медіахолдинг "Погляд", керівником якого Рогожін став в кінці січня, входять газета, інтернет-телебачення та інформаційне агентство.