Ведуча CNN двічі переплутала горішки з геніталіями Про мас-медіа

Ведуча CNN двічі переплутала горішки з геніталіями

04.03.2009

Ведуча телеканалу CNN Зейн Верджі Ведуча телеканалу CNN Зейн Верджі (Zain Verjee) двічі переплутала слова "арахіс" і "пеніс" ("peanuts" і "penis" відповідно) за час сюжету про продаж горішків на рейсах авіакомпанії Northwest Airlines, повідомляє Fox News. Невдалий репортаж Верджі в декількох версіях потрапив на YouTube і швидко завоював популярність: сюжет про горішки подивилися сотні тисяч осіб.

Ведуча CNN, зокрема, вимовила наступні фрази: "Northwest почала подавати пеніси цього місяця..." і "Джорджія - основний постачальник пенісів в країні". Чи загрожують журналістці які-небудь дисциплінарні стягнення через обмовки, не уточнюється.

Відзначимо, що і на Fox News нерідко траплялися пікантні обмовки. Так, один з популярних новинних ведучих телеканалу Шеппард Сміт у листопаді 2002 року в сюжеті про Дженніфер Лопез після фрази "ударять головою об асфальт" вимовив співзвучну з нею в англійській мові фразу "оральний секс" ("curb job" і "blowjob"), хоча повинен був сказати слово "вечірка" ("block party"). Обмовка Сміта стала дуже популярною в Інтернеті, записи цього сюжету на YouTube та інших сервісах подивилися сотні тисяч користувачів.

return_links(); ?>