Ведучий CNN відмовився від поста головлікаря США із-за низької зарплати Про мас-медіа

Ведучий CNN відмовився від поста головлікаря США із-за низької зарплати

06.03.2009

Санджай Гупта Ведучий каналу CNN доктор Санджай Гупта у четвер відкликав свою кандидатуру на пост головного лікаря в адміністрації президента США Барака Обами. Про це повідомляє Fox News.

За словами відомого ведучого CNN Вольфа Блітцера (Wolf Blitzer), Гупта планує продовжити лікарську практику і роботу на телеканалі, у зв'язку з чим він ухвалив рішення відмовитися від запропонованої йому посади. Крім того, пояснив Блітцер, Гупта хоче більше часу проводити з сім'єю, а робота як головного лікаря США позбавила б його такої можливості.

Тим часом, за однією з версій, Гупту могли не влаштувати умови роботи на посту головлікаря при Обамі. Так, раніше кандидатом на пост міністра охорони здоров'я - безпосереднього начальника Гупти - був Тому Дешл, проте через податковий скандал тому довелося відмовитися від запропонованої посади. Після відкликання кандидатури Дешла Обама ухвалив рішення частково урізати обов'язки майбутнього глави міністерства охорони здоров'я, заснувавши окрему посаду директора з реформи охорони здоров'я. Таким чином, Гупті довелося б звітувати відразу перед двома начальниками, що, ймовірно, також не сподобалося колишньому кандидату в головні лікарі.

На рішенні Гупти міг позначитися і розмір заробітної платні, встановлений для головного лікаря США. Так, за офіційно опублікованими даними, зарплата Гупти на цій посаді склала б 153 тисячі доларів на рік, тоді як зараз, працюючи в ЗМІ і займаючись лікарською практикою, він заробляє набагато більше.

Доктор Гупта - фахівець у галузі нейрохірургії - веде на CNN програму "House Call", пише авторську колонку в журнал Time, а також співпрацює з CBS News.

Відзначимо, що головний лікар у США виконує в основному просвітницькі функції - інформує населення про ті або інші проблеми у галузі охорони здоров'я, а також проводить кампанії з профілактики різних захворювань.

return_links(); ?>