Тіна Канделакі і Андрій Колесніков вестимуть на РЕН ТБ шоу про політику Про мас-медіа

Тіна Канделакі і Андрій Колесніков вестимуть на РЕН ТБ шоу про політику

06.03.2009

Тина Канделаки и Андрей Колесников с гостьей программы Нереальная политика На телеканалі РЕН ТБ відбудеться прем'єра нового інформаційно-аналітичного шоу "Нереальна політика", повідомляє РІА Новини у п'ятницю, 6 березня, з посиланням на прес-реліз каналу.

Телевізійна прем'єра відбудеться 17 березня 2009 року в 00:15. Програму вестимуть Тіна Канделакі і кореспондент газети "Комерсант" Андрій Колесніков. Спочатку програма "Нереальна політика" з'явилася як інтернет-проект у вересні 2008 року.

Повідомляється, що ведучі шоу запрошуватимуть до розмови про політику тих людей, які раніше ніколи цього на ТБ не робили: актори, представники шоу-бізнесу і телебачення. Наприклад, актор Олексій Панін, музикант Гарік Сукачов, балерина Анастасія Волочкова, співак Валерій Меладзе міркуватимуть на тему розколу в ЄС, поговорять про форум в Давосі і ціни на бензин. Відзначимо, що в першому інтернет-випуску "Нереальної політики" від 5 жовтня 2008 року гостем програми став співак Тіматі, з ним обговорювалася тема економічної кризи.

На думку Канделакі, нова програма буде цікава телеглядачам. "Тут той самий випадок, коли співпав не тільки час виходу програми на телебачення, але і очікування, сподівання, які на цьому телебаченні є. Зараз дуже багато розмов про те, що не вистачає розмовного, смислового ТБ", - відзначила вона.

return_links(); ?>