Берлусконі розкритикував ЗМІ за висвітлення кризи Про мас-медіа

Берлусконі розкритикував ЗМІ за висвітлення кризи

06.03.2009

Берлусконі Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі розкритикував ЗМІ за похмурий опис глобальної фінансово-економічної кризи. Про це повідомляє AFP. "ЗМІ продовжують описувати кризу як щось трагічне, що йде проти інтересів кожної з людей. Це перебільшення, тому що криза важка, але не трагічна", - сказав Берлусконі.

Крім того, італійський прем'єр також додав, що Європа зробила для протистояння кризі значно більше, ніж будь-який інший регіон світу. Мабуть, Берлусконі мав на увазі загальноєвропейський план стимулювання економіки, запропонований Єврокомісією в листопаді 2008 року. Крім того, більшість країн Євросоюзу розширили об'єми держгарантій по внесках в банках і виділили багатомільярдні кошти на підтримку своїх економік.

За підсумками 2008 року ВВП Італії скоротився на відсоток. Це найгірший показник з 1975 року. При цьому економіка країни знаходиться в рецесії з третього кварталу минулого року. У листопаді торговий дефіцит Італії в порівнянні з тим же періодом 2007 роки виріс в 3,8 разу до 1,078 мільярдів євро. Цьому сприяло скорочення попиту на італійські товари з боку Євросоюзу.

return_links(); ?>