Генрі Роллінз стане радіоведучим Про мас-медіа

Генрі Роллінз стане радіоведучим

06.03.2009

Генрі Роллінз Колишній фронтмен американської панк-групи Black Flag Генрі Роллінз запускає свою програму на радіо, повідомляється на сайті видання New Musical Express. Прем'єра шоу музиканта відбудеться у суботу, 7 березня, на одній з радіостанцій Лос-Анджелеса - KCRW.

Трансляція програми розпочнеться в 18:00 за місцевим часом і триватиме дві години. Передачу Роллінза також можна буде послухати на офіційному сайті KCRW. Кажучи про композиції, які він має намір поставити в ефір під час свого шоу, Роллінз заявив, що "це буде найбільший мікс зі всіма піснями всіх часів".

Відзначимо, що кілька років тому Роллінз вже працював на радіо: музикант вів шоу на станції Indie 103.1, яка в даний час припинила своє існування. За словами колишнього лідера каліфорнійського колективу, він дуже скучив по роботі радіоведучого і з нетерпінням чекає виходу в ефір.

Роллінз, який зібрав групу Rollins Band після розпаду Black Flag в 1986 році, в даний час очолює видавничу фірму, яка займається випуском книг, CD- і DVD-дисків. Крім того, музикант продовжує творчу діяльність, записуючи альбоми у розмовному жанрі. Останній диск Роллінза "Provoked" вийшов у 2008 році.

return_links(); ?>