Китайська газета Global Times вперше вийшла на англійській мові Про мас-медіа

Китайська газета Global Times вперше вийшла на англійській мові

206.04.2009

Передовиця Global Times У понеділок, 20 квітня, вийшов перший номер китайської газети Global Times на англійській мові. Про це повідомляє офіційне видання Комуністичній партії Китаю People's Daily.

Газета Global Times є структурним підрозділом People's Daily і видається з 1993 року. Основна тематика видання - міжнародне життя. Повідомляється, що підготовка запуску англійської версії тривала близько шести місяців.

За словами головного редактора Ху Сицзіня (Hu Xijin), редакція не займатиметься тільки перекладами на англійську мову матеріалів з китайської версії газети. У газети з'явилася власна західна кореспондентська мережа, яка і буде основним "постачальником" репортажів.

На початку січня 2009 року стало відомо, що на поліпшення міжнародного іміджу Китаю влада країни має намір витратити 6,6 мільярдів доларів США.

Китайська компартія тоді повідомила, що міжнародне "медіапросування" Китаю, крім створення міжнародних телеканалів на англійській, російській і арабській мовах, включатиме вихід китайських газет в англомовних версіях.

return_links(); ?>