Газета The New York Times одержала п'ять Пулітцерівських премій Про мас-медіа

Газета The New York Times одержала п'ять Пулітцерівських премій

20.04.2009

Золота медаль Пулітцерівської премії Газета The New York Times одержала п'ять Пулітцерівських премій у галузі журналістики, повідомляється на сайті премії 20 квітня.

Газета перемогла в номінаціях "новинний репортаж" (редакція), "міжнародний репортаж" (редакція), "критика" (Холланд Коттер), "журналістське розслідування" (Девід Барстоу) і "художня фотографія" (Деймон Вінтер). Премію в номінації "новинний репортаж" газета отримала за матеріали про сексуальний скандал за участю колишнього губернатора Нью-Йорка Еліота Спітцера, що призвели до його відставки.

Двох премій удостоїлася St. Petersburg Times - за кращий "національний репортаж" (редакція) і за кращі "тематичні матеріали" (Лейн Дегрегорі).

алюминиевый профиль для станков чпу

Особливо престижний приз "за служіння суспільству" отримала газета Las Vegas Sun і її журналіст Александра Берзон - за матеріали про високий рівень смертності і виробничих травм серед робочих на дорожньому будівництві в Лас-Вегасі, завдяки яким були усунені наявні порушення техніки безпеки.

Премію за кращі науково-популярні статті отримали Беттіна Боксал і Джулі Карт з The Los Angeles Times. Приз за кращі "місцеві репортажі" поділили редакція Detroit Free Press (редакція) і East Valley Tribune (Райан Габріелсон і Пол Гиблін). Кращим коментарем були визнані роботи Юджіна Робінсона з The Washington Post. Кращими статтями "від редакції" жюрі визнало матеріали The Post-Star (Марк Махоуні), а премію за новинні фотографії отримав Патрік Феррел з The Miami Herald.

электрошокеры купить

Відзначимо, що вперше в історії премії в трійку фіналістів в одній з номінацій потрапило інтернет-видання. Сайт Politico опинився в шорт-листі номінантів на кращу карикатуру, проте у результаті кращим карикатуристом був визнаний Стів Брін з газети The San Diego Union-Tribune.
календари с часами
Пулітцерівська премія є найпрестижнішою премією США у галузі журналістики і вручається з 1917 року. Грошова складова премії - 10 тисяч доларів США. Урочиста церемонія вручення премій традиційно відбувається в Колумбійському університеті у Нью-Йорку.

цены на курсы вождения