Австралійським журналістам підклали акулу Про мас-медіа

Австралійським журналістам підклали акулу

23.04.2009

Виявлена акула Біля дверей редакції австралійської газети The Standard поліцейські виявили невелику живу акулу. Про це повідомляється на сайті видання у четвер, 23 квітня.

Інцидент відбувся на південно-східному побережжі Австралії в портовому місті Варрнамбул (Warrnambool), штат Вікторія. Патрульні офіцери, приїхавши за викликом, виявили ще живу 60-сантиметрову акулу поряд з редакцією, поклали її у відро з водою і відвезли до набережної. Там рибу кинули у воду, і, за словами поліцейських, "з нею тепер все гаразд". Передбачається, це була Австралійська бичача акула (Port Jackson shark), безпечна для людей.

Як повідомляє видання, вчинок громадянина, що викликав офіцерів, відповідає законам штату, за якими у всіх подібних випадках той, хто виявив акулу або іншу крупну рибу зобов'язаний вжити заходи по її порятунку.

Місцевий житель (ім'я не уточнюється), що повідомив поліції про акулу, розповів виданню: "Коли я вийшов з Макдональдса, мене покликав один джентльмен, що стояв быля будівлі газети. Я підійшов і не повірив своїм очам: на сходинках лежить жива акула. Я спочатку подумав, що перепив. У мене не було з собою стільникового телефону, тому я відразу поїхав в поліцейську дільницю і повідомив про те, що трапився".

Як відзначає AFP, в редакції не представляють, хто міг підкинути акулу і з якою метою. У міській поліції агентство повідомили, що ця найдивовижніша подія у Варрнамбулы за останній час.

return_links(); ?>