Міжнародний газетний форум відмінено через кризу в Таїланді Про мас-медіа

Міжнародний газетний форум відмінено через кризу в Таїланді

27.04.2009

Демонстрація у Бангкоку Міжнародна конференція Publish Asia 2009, яка повинна була відбутися в Бангкоку у травні 2009 року, пройде у вересні в Індії. Організатори пояснили перенесення місця і часу проведення заходу нестабільною політичною обстановкою в Таїланді, повідомляє AFP у понеділок, 27 квітня.

Представники організатора форуму - Міжнародної дослідницької і сервісної організації для видавничої індустрії (IFRA) - повідомили, що Publish Asia 2009 пройде в індійському місті Мадрас, штат Тамілнад, з 23 по 25 вересня.

Нестабільність політичної обстановки в Таїланді привела до того, що багато країн рекомендували своїм громадянам утриматися від поїздок в цю країну, тому проведення конференції стало неможливим. Повідомляється, що на Publish Asia 2009 головною темою стануть наслідки фінансової кризи в друкарській індустрії.

Це не перший міжнародний захід в Таїланді, зірваний через масові виступи прихильників колишнього прем'єра країни Таксину Чинавата. У середині квітня 2009 року протестуючі зірвали саміт АСЕАН в Паттайе.

Пізніше в Бангкоку був запроваджений надзвичайний стан, і в результаті численних зіткнень між опозиціонерами і поліцією загинули дві люди і понад сто отримали поранення. Нинішній прем'єр Таїланду Aпхісіт Ветчачива 24 квітня заявив про нормалізацію ситуації в країні і відмінив режим надзвичайного стану.

return_links(); ?>