Видавничий дім Conde Nast закрив діловий журнал Portfolio Про мас-медіа

Видавничий дім Conde Nast закрив діловий журнал Portfolio

28.04.2009

Обложка журнала Portfolio за май 2009 года Видавничий дім Conde Nast ухвалив рішення відмовитися від випуску ділового глянсового журналу Portfolio, повідомляється на сайті The Wall Street Journal. Про закриття журналу керівництво видавничого дому повідомило головного редактора Portfolio Джоанн Ліпман (Joanne Lipman) у понеділок, 27 квітня.

Перший номер журналу Portfolio, нагадує The Wall Street Journal, вийшов у світ в травні 2007 року. Періодичність видання тоді складала 12 номерів на рік. У 2008 році Portfolio, як і інші глянсові журнали, зіткнувся із зниженням попиту на рекламні площі. Восени 2008 року Conde Nast ухвалив рішення про скорочення штату Portfolio і оголосив, що на рік виходитиме 10 номерів журналу.

У першому кварталі 2009 року кількість рекламних смуг в Portfolio скоротилася на 61 відсоток в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року. З урахуванням того, що на початку 2009 року вийшли три номери журналу, а роком раніше - два, обсяг реклами в Portfolio скоротився на 46 відсотків. Кількість рекламних смуг в інших виданнях, представлених на американському ринку, в середньому за цей період скоротилося на 26 відсотків.

Раніше видавничий дім Conde Nast оголосив, що через фінансові труднощі тимчасово припиняє випуск видання про чоловічу моду Men's Vogue, перетворюючи його на додаток до журналу Vogue. У лютому 2009 року Conde Nast закрив німецьку версію глянсового журналу Vanity Fair.

Видавничий дім Conde Nast випускає більше 70 журналів в 15 країнах світу, тому числі і в Росії. Найбільш відомими журналами, що видаються Conde Nast, вважаються Vogue, Glamour, GQ, Vanity Fair, The New Yorker і Wired.

return_links(); ?>