Канали "Бі-Бі-Сі" вийшли на екрани смартфонів у прямому ефірі Про мас-медіа

Канали "Бі-Бі-Сі" вийшли на екрани смартфонів у прямому ефірі

07.04.2009

Бі-Бі-Сі вийшли на екрани смартфонів Британська телерадіомовна корпорація "Бі-Бі-Сі" почала транслювати телепрограми на мобільні телефони, повідомила газета The Daily Telegraph у понеділок, 6 квітня.

Видання відзначає, що трансляція на мобільні телефони ведеться одночасно з основною трансляцією на телеприймачі, тобто без затримок.

Дивитися в прямому ефірі канали "Бі-Бі-Сі" можуть власники смартфонів, для цього потрібно підключитися до Wi-Fi. Вже доступні для мобільного перегляду канали ВВС One, ВВС Four, CBeebies and ВВС News. Радіостанції "Бі-Бі-Сі" також доступні до прослуховування на мобільних телефонах.

Як відзначає The Daily Telegraph, ніякого спеціального програмного забезпечення на телефони встановлювати не треба. Проте поки що мобільним переглядом продукції "Бі-Бі-Сі" можуть скористатися лише власники телефонів Nokia N Series, а також T-Mobile G1. iPhone наразі не підтримує запропоновану корпорацією послугу.

Весною 2008 року "Бі-Бі-Сі" запустила інтернет-версію свого сайту для мобільних телефонів. А наприкінці листопада 2008 року почалося інтернет-мовлення основних телеканалів корпорації - ВВС One і ВВС Two.

return_links(); ?>