Associated Press заборонить розміщувати свій контент в новинних агрегаторах Про мас-медіа

Associated Press заборонить розміщувати свій контент в новинних агрегаторах

07.04.2009

Associated Press Агентство Associated Press заборонить новинним агрегаторам, пошукачам та іншим онлайн-ресурсам публікувати свої новини без відповідного дозволу, повідомляє The New York Times.

Керівників Associated Press обурює, що різні сайти, включаючи новинні агрегатори, частково або повністю публікують новини, що належать агентству, не маючи відповідної ліцензії. Через це агентство втрачає прибуток.

Зокрема, Associated Press не подобається, що новинні агрегатори розміщують рекламу біля посилань на новини, що належать агентству. При цьому договору з Associated Press у цих сайтів немає.

Associated Press дозволяє публікувати свої новини тільки ресурсам, з якими укладено відповідну угоду. На сайти, що публікують новини Associated Press без ліцензії, агентство подаватиме до суду.

У середині 2008 року представники Associated Press заявили, що блогери, копіюючи як новини цілком, так і цитати, порушують законодавство про авторське право. Відповідно, вони не мають права публікувати в своїх онлайн-щоденниках новини Associated Press без відповідного дозволу.

Тоді повідомлялося, що в Associated Press не заперечують проти посилань блогерів на їх новині. Проте агентство не влаштовує ситуація, при якій у блозі з'являється цитата без змін. Associated Press запропонувало блогерам просто резюмувати, або переказувати своїми словами матеріали агентства.

return_links(); ?>