Гендиректор Google поскаржився на повільні сайти газет Про мас-медіа

Гендиректор Google поскаржився на повільні сайти газет

08.04.2009

Ерік Шмідт Гендиректор Google Ерік Шмідт на зустрічі з представниками Американської газетної асоціації призвав паперові газети прискорити завантаження сайтів, пише Gawker. Шмідт сказав, що поки що на читання інтернет-газет йде більше часу, ніж на читання паперових. За його словами, цей недолік можна виправити технічними засобами.

Шмідт похвалив газетярів за запуск блогів на сайтах, назвавши це чудовою роботою. В той же час він запропонував не обмежуватися блогами. Що саме він мав на увазі, Gawker не повідомляє.

За словами Шмідта, монетизувати онлайн-контент краще за допомогою реклами, а не передплати, передає Sky News Australia. Втім, він допускає використання мікроплатежів для доступу до статей.

Наприкінці березня найбільші видавничі будинки і компанії попросили Google про пріоритет в пошуковій видачі. Сайти, що використовують їх платний ексклюзивний контент, вони вважають "паразитами", і скаржаться на те, що посилання на першоджерело виводяться нижче, ніж слід.

Нарада консультативної ради видавців при Google пройде 30 квітня. У ньому візьмуть участь представники BusinessWeek, ESPN, Hearst, Meredith, The New York Times, Time Inc. і The Wall Street Journal.

return_links(); ?>