Іспанія різко скоротить обсяги реклами на державних телеканалах Про мас-медіа

Іспанія різко скоротить обсяги реклами на державних телеканалах

14.04.2009

Хосе Луїс Родрігес Сапатеро Уряд Іспанії має намір найближчим часом значно скоротити обсяги реклами на державних телеканалах. Про це заявив прем'єр-міністр країни Хосе Луїс Родрігес Сапатеро в ході виступу перед депутатами парламенту, передає AFP. Точних цифр про скорочення реклами Сапатеро не навів.

Зараз в Іспанії на державних каналах заборонено показувати більше, ніж 10 хвилин реклами на годину. Раніше повідомлялося, що Іспанія вже ухвалила рішення про скорочення цього показника до дев'яти хвилин на годину. За правилами Євросоюзу, телеканали не повинні показувати більше 12 хвилин реклами на годину.

У Іспанії здійснюють мовлення два державні канали - TVE1 і TVE2. На відміну від багатьох інших країн Євросоюзу в Іспанії немає абонентської платні за телебачення. Державні телеканали в Іспанії фінансуються за рахунок реклами і за рахунок прямої допомоги з боку уряду.

За даними Асоціації рекламодавців країни, приватні телеканали часто порушують вимогу ЄС про обмеження рекламного часу 12 хвилинами на годину. Такої ж думки дотримуються і в Європейській комісії: у 2008 році вона офіційно попередила Іспанію про те, що проти неї може бути порушено справу за фактом порушення загальних для ЄС законів про рекламу.

return_links(); ?>