У Флоріді заборонили продовження "Сімейки Осборнів" Про мас-медіа

У Флоріді заборонили продовження "Сімейки Осборнів"

01.04.2009

Сімейка Осборнів Підрозділ телекомпанії Fox в місті Панама-ситі, штат Флоріди, відмовилося транслювати продовження популярного серіалу за участю сім'ї музиканта Оззі Осборна "Осборни: перезавантаження" ("Osbournes: Reload"), повідомляє Rolling Stone.

Після проглядання шестихвилинного ролика телешоу керівник каналу WPGX Fox 28 Девід Кевілір назвав серіал "таким, що суперечить суспільним інтересам". "За словами представників MTV, це повинно бути комедійно-розважальне шоу, проте навряд чи можливо придумати що-небудь гірше за це", - заявив Кевілір.

Перший епізод "Осборни: перезавантаження" повинен був транслюватися увечері 31 березня, проте за рішенням WPGX Fox 28 він був замінений мультиплікаційним серіалом "Сімпсони", який і надалі з'являтиметься в ефірі замість телешоу.

Рішення каналу викликало обурені відгуки телеглядачів 37-тисячного міста, обурених з приводу того, що WPGX Fox 28 вирішили за них, що їм можна дивитися, а що ні.

Прем'єра реаліті-шоу "Сімейка Осборнів" відбулася на каналі MTV 5 березня 2002 року. У цьому ж році серіал одержав премію "Емі". За три роки телеканал випустив 52 серії тривалістю в 24 хвилини. Останній епізод вийшов в ефір 21 березня 2005 року.

return_links(); ?>