Про мас-медіа

Сара Пейлін з'явилася в реаліті-шоу про мотоцикли

 

01.05.2009

 

Сара ПейлінГубернатор Аляски у четвер з'явилася в ефірі одного з американських реаліті-шоу, повідомив канал Fox News. Глядачі змогли побачити зустріч Сари Пейлін з Полом Таттлом (Paul Teutul) - ведучим передачі про мотоцикли American Chopper, яка виходить на освітньому телеканалі TLC.

 

У ефірі American Chopper Таттл і його син Пол Таттл-молодший роблять на замовлення оригінальні мотоцикли. Батько і син приїхали на Аляску, щоб обговорити створення нового "чоппера" на честь 50-річчя штату. Розмовляючи з Таттлом-старшим в своєму кабінеті, Пейлін подякувала йому за патріотизм. Fox News відзначає, що Пейлін при цьому сиділа на стільці, драпірованому шкурою убитого її батьком ведмедя.

 

запчасти

Це вже не перша зустріч жінки-політика з ведучим American Chopper. У 2008 році, коли Пейлін була кандидатом у віце-президенти від республіканців, вона зустрілася з обома Таттлами, що презентували особливий мотоцикл республіканському фавориту Джону Маккейну.

 

Зустріч Пейлін і Таттла знімалася в середу, і того ж дня у губернатора з'явилася персональна сторінка на сервісі мікроблогів Twitter. Представник Пейлін Шарон Ліхоу (Sharon Leighow) пояснила, що губернатор публікує повідомлення на сервісі самостійно. На даний час Пейлін вже понад 11,5 тисяч читачів.