Найстаріший серіал в світі закриють через низький рейтинг Про мас-медіа

Найстаріший серіал в світі закриють через низький рейтинг

02.04.2009

Заставка серіалу 1955 року Телекомпанія CBS припинить зйомки і показ телесеріалу "Дороговказне світло" ("Guiding Light"), який триває 72 роки, повідомляє Associated Press 1 квітня. Останній епізод фільму покажуть 18 вересня 2009 року.

Рішення керівництва СBS закрити проект обумовлено як важким фінансовим становищем компанії, так і значним зниженням популярності серіалу впродовж останніх років. Серед восьми денних телесеріалів в ефірі американських телеканалів у "Дороговказного світла" найнижчий рейтинг. На думку експертів, така ситуація склалася через те, що істотно скоротилася цільова аудиторія серіалу - жінки-домогосподарки, що дивляться телевізор в денний час.

Спроби відновити серіал і орієнтувати його на молодшу аудиторію, що робляться в 2000-і роки, успіху не мали.

"Дороговказне світло" з'явилося на радіо NBC 25 січня 1937 року, а з 1952 року він незмінно виходив в денному ефірі телеканалу CBS, незабаром став класикою цього жанру. За свою історію він був 357 разів номінований на різні премії і отримав 94 нагороди, зокрема 68 премій Emmy Daytime Award. Серіал "Дороговказне світло" потрапило в "Книгу рекордів Гінеса" як найдовша "мильна опера" в світі.

return_links(); ?>