"Залишитися в живих" і YouTube отримали Peabody Awards Про мас-медіа

"Залишитися в живих" і YouTube отримали Peabody Awards

02.04.2009

Статуетка Peabody Award Нагороди у галузі мас-медіа Peabody Awards за 2008 рік отримали відеопортал YouTube, сайт газети The New York Times, а також телеканали NBC і ABC за висвітлення церемонії відкриття пекінської Олімпіади і серіал "Залишитися в живих" (Lost). Про це повідомляється на офіційному сайті Peabody Awards.

Як відзначають організатори, "Залишитися в живих" отримав нагороду за те, що завдяки йому були "переписані правила телевізійних серіалів". YouTube, на їх думку, "втілює і підтримує демократію".

Оновлений сайт газети The New York Times отримав Peabody Award за "лідерство в нових формах журналістики". Крім того, нагороди удостоївся телеканал CNN за висвітлення президентської кампанії в США.

Всього було вручено 36 нагород. Як відзначив директор Peabody Awards Хорас Ньюкомб (Horace Newcomb), слова якого наводить Associated Press, список переможців в цьому році чітко відбиває зміни в медіа-середовищі.

За його словами, у людей з'явився широкий вибір каналів отримання інформації - від кращої традиційної журналістики, що розвивається в інтернеті, до гострої критики у формі пародії і сатири.

Премія Peabody Awards була заснована університетом штату Джорджія у 1940 році. Вона вручається телеканалам, радіостанціям, інтернет-ресурсам і окремим людям за досягнення у галузі мас-медіа.

return_links(); ?>