Нургалієв закликав закрити телепроект "Дом-2" Про мас-медіа

Нургалієв закликав закрити телепроект "Дом-2"

02.04.2009

Учасники реаліті-шоу Дом-2 Міністр внутрішніх справ РФ Рашид Нургалієв на засіданні комісії по профілактиці правопорушень в Росії закликав керівництво телеканалу ТНТ закрити реаліті-шоу "Дом-2", повідомляє РІА Новини

За словами Нургалієва, один із способів припинити трансляцію проекту - ввести за нецензурні вирази і показ еротичних сцен "істотні штрафи". "Настільки істотні, щоб, заплативши їх кілька разів, компанія опинилася на межі розорення", - заявив міністр.

Особливо Нургалієв відзначив негативний вплив реаліті-шоу, подібних "Дому-2", на дітей, які "через свій вік об'єктивних оцінок зробити не можуть - вони просто дивляться і споживають, що їм дають".

У відповідь на це генеральний продюсер телеканалу ТНТ Дмитро Троїцький заявив, що жодна серія проекту не порушує закону про ЗМІ. "Нічого, що порушує чинне законодавство РФ про ЗМІ в телепроекті "Дом-2" немає. У проекті не показується неприпустимих речей", - сказав Троїцький, додавши, що у разі виявлення порушень керівництво каналу відразу вживає заходів.

У грудні 2008 року члени Громадської ради з моральності на телебаченні виступили з аналогічними пропозиціями щодо закриттю "Дому-2" або застосування до телеканалу ТНТ великих штрафів. Раніше, у 2005 році, із зверненням до генпрокурора Володимира Устінова про закриття проекту зверталися і депутати Мосміськдуми.

Реаліті-шоу каналу ТНТ "Дом-2" виходить в ефір з 2004 року. За весь час існування проект неодноразово піддавався критиці як з боку телеглядачів, так і з боку учасників медіатовариства Росії. За шість місяців 2008 роки аудиторія "Дому-2" склала 15 мільйонів осіб, переважно, молодих людей у віці від 16 до 24 років.

return_links(); ?>