Таджикистан розірвав контракт на віщання останнього російського телеканалу Про мас-медіа

Таджикистан розірвав контракт на віщання останнього російського телеканалу

02.04.2009

Російський телеканал Таджицька влада розірвала контракт з ВГТРК про трансляцію на території республіки телеканалу "РТР-планета". За словами глави держкомітету Таджикистану з телебачення і радіо Асадулло Рахмонова, угоду було вирішено не продовжувати, оскільки керівництво ВГТРК відмовилося погашати заборгованість за 2008 рік, повідомляє агентство "Інтерфакс".

Рахмонов відзначив, що заборгованість становить сім мільйонів доларів. Тим часом раніше в Душанбе заявляли, що ВГТРК заборговувала за технічне обслуговування близько 4,8 мільйонів російських рублів, але потім виплатила цю суму.

Глава держкомітету пояснив, що російська сторона запропонувала переглянути договір в травні 2010 року, що на думку Рахмонова, несерйозно.

Віщання "РТР-планети" на території Таджикистану вже ненадовго припинялося на початку березня. Тоді йшлося про розбіжності з приводу тарифів на техобслуговування, які таджицька влада вирішили збільшити в півтора рази у зв'язку із зростанням цін на електрику. Згодом ВГТРК погодилася на збільшення тарифів і підтвердила готовність підписати контракт на 2009 рік.

Коментарів ВГТРК з приводу ситуації, що склалася, поки що не послідувало.

return_links(); ?>