У Туреччині почало мовлення вірменське радіо Про мас-медіа

У Туреччині почало мовлення вірменське радіо

02.04.2009

В ефірі У Туреччині почалося радіомовлення на вірменській мові. Як повідомляє агентство Associated Press, перша програма вийшла в ефір вранці у четвер, 2 квітня.

У півгодинний випуск, підготовлений Державною телерадіомовною компанією Туреччини, увійшли новини, огляд культурних подій і музика. У ефірі було оголошено, що наступна трансляція відбудеться увечері того ж дня.

Агентство відзначає, що радіомовлення для вірменської аудиторії було запущено безпосередньо перед майбутнім візитом до Туреччини президента США Барака Обами. Ще в 2006 році, будучи сенатором від штату Ілінойс, Обама говорив про необхідність визнання Туреччиною геноциду вірмен. Повідомляється, що керівництво Туреччини звернулося до Обами з проханням накласти вето на резолюцію американських юристів, де масові вбивства вірмен в Османаській імперії в період Першої світової війни називаються геноцидом.

В даний час в Туреччині проживає не менше 40-50 тисяч вірмен, більшість з них - в Стамбулі.

В середу в Туреччині почалися трансляції радіопрограм для курдів. Раніше повідомлялося також про плани створення курдського і вірменського телебачення.

return_links(); ?>