Швидкой пообіцяв зберегти Академію російського телебачення Про мас-медіа

Швидкой пообіцяв зберегти Академію російського телебачення

03.04.2009

Михайло Швидкой Президент Академії російського телебачення (АРТ) Михайло Швидкой заявив, що телеакадемия не буде розпущена, а церемонія вручення премії "ТЕФІ" пройде восени. Про це 3 квітня повідомляє агентство "Інтерфакс".

За словами Швидкого, значна частина засновників академії у будь-якому випадку залишиться в її складі. Президент телеакадемии розповів журналістам, що обговорювалися різні варіанти - від перевлаштування діючої академії до створення нової.

На п'ятницю заплановано засідання правління академії, на якому повинні бути прийняті правила проведення національного конкурсу "ТЕФІ". Михайло Швидкой заявив, що, ймовірно, церемонія вручення відбудеться у вересні-жовтні 2009 року, і що вона не буде зірвана через розбіжності в АРТ.

Відзначимо, що в інтерв'ю в кінці лютого Швидкой говорив про розпуск академії як про можливий шлях виходу з кризи і заявляв про можливість зриву "ТЕФІ". Конфлікт в телеакадемії триває вже декілька років, і АРТ покинули телеканали ТНТ, НТВ, а також група ВГТРК. Церемонію вручення "ТЕФІ" в 2008 році не транслював жоден телеканал.

return_links(); ?>