"Бі-Бі-Сі" оштрафували за непристойні жарти радіоведучих Про мас-медіа

"Бі-Бі-Сі" оштрафували за непристойні жарти радіоведучих

03.04.2009

Рассел Бранд і Джонатан Росс Британська мовна корпорація "Бі-Бі-Сі" покарана штрафом в 150 тисяч фунтів стерлінгів за непристойні жарти ведучих Рассела Бранда і Джонатана Роса, які прозвучали в ефірі Radio 2 в жовтні 2008 року. Покарання наклало Управління з комунікацій (Office of Communications, Ofcom), яке здійснює контроль за діяльністю електронних ЗМІ, повідомляє ВВС News.

Крім того, за рішенням регулятора, корпорація зобов'язана повідомити про покарання в ефірі. Представники "Бі-Бі-Сі" в черговий раз визнали свою провину і заявили, що подібні матеріали не повинні були з'явитися в ефірі.

Скандал, в результаті якого Бранд звільнився з радіостанції Radio 2, а Рос був на три місяці усунений від ефіру, розгорівся після їх дзвінка на автовідповідач 78-річного британського актора Ендрю Сакса. Вони залишили йому декілька непристойних повідомлень, зокрема Бранд заявив, що переспав з внучкою Сакса, 23-річною Джорджіной Бейлі.

Обурення слухачів розділили і деякі політики, зокрема прем'єр-міністр Гордон Браун назвав поведінку радіоведучих "непристойною і недозволенною". "Бі-Бі-Сі" вибачилася перед літнім актором, його внучкою і всіма глядачами. Про персональні вибачення Саксу заявили також агенти ведучих.

Повернувшись після відлучення від ефіру в студію Джонатан Росс знов викликав гнів частини радіослухачів. Цього разу він порадив продюсеру Енді Девісу подарувати у вигляді добродійності "останню ніч перед могилою" страждаючій недоумством 86-річній жінці.

Рос, що став популярним завдяки своїй зухвалій поведінці в ефірі, є одним із найбільш високооплачуваних радіоведучих "Бі-Бі-Сі" - його річний оклад становить близько шести мільйонів фунтів стерлінгів.

return_links(); ?>