Ультраортодоксальні газети вивели жінок з уряду Ізраїлю Про мас-медіа

Ультраортодоксальні газети вивели жінок з уряду Ізраїлю

03.04.2009

Уряд ізраїлю Дві ультраортодоксальні ізраїльські газети на фотографіях до статей, присвячених новому кабінету міністрів країни, видалили двох жінок-міністрів, повідомляє у п'ятницю ВВС News.

На загальній фотографії нового кабінету міністри культури і спорту Лімор Лівнат і абсорбції Софа Ландвер стоять в центрі групи, безпосередньо за прем'єр-міністром Біньяміном Нетаніягу. Проте видання "Ятед нєєман" замінило жінок чоловіками, а редакція "Шаа това" просто затінила зображення.

Як пояснює ВВС News, публікація зображень жінок розглядається ультраортодоксальными євреями як образа цнотливості. Крім того, жінки не мають права знаходитися у товаристві чоловіків. Тим часом інші ізраїльські газети звернули увагу на змінені фотографії і опублікували іронічні статті із цього приводу.

У новому уряді Нетаніягу всього тридцять міністрів. Кабінет прийняв присягу у вівторок, 31 березня, після шестигодинних дебатів в Кнесеті і голосування. На дострокових парламентських виборах в лютому 2009 року партія Нетаніягу зайняла друге місце, отримавши на один мандат менше від партії "Кадіма" на чолі з колишнім розділом МЗС Ціпі Лівні, проте останній не вдалося сформувати парламентську коаліцію.

return_links(); ?>