Про мас-медіа

Профспілки поступилися власникам найстарішої газети Нової Англії

 

06.05.2009

 

Номер The Boston GlobeВласник старої в Новій Англії газети The Boston Globe компанія New York Times досягла угоди про скорочення витрат на персонал з останньою з семи профспілок, що представляє близько 600 з 1400 працівників видання. Раніше повідомлялося, що якщо сторони не домовляться, видання з 137-річною історією довелося б закрити, повідомляє Reuters.

 

Переговори між власником і профспілками тривали не один місяць. Газета закінчила 2008 рік із збитком в 50 мільйонів доларів. Це змусило власників наполягати на скороченні витрат. Проте профспілки зайняли непримиренну позицію. Останній раунд переговорів між профспілками і представниками New York Times тривав 10 годин.

 

Подробиці угод не розкриваються, проте відомо, що профспілки погодилися на зниження зарплат, неоплачувані відпустки і перегляд договорів про довічний найм, які стосувалися близько 190 співробітників газети.

 

Агентство уточнює, що сама компанія New York Times за підсумками 2008 року відзвітувала про борги в 1,1 мільярдів доларів, а за підсумками першого кварталу 2009 року чисті збитки склали 74,5 мільйонів доларів.

 

Тиражі американської друкарської преси і рекламні надходження газет неухильно скорочувалися всі останні роки. Проте з початком фінансової кризи процес прийняв лавиноподібний характер. Про падіння тиражів і рекламних надходжень заявили найпопулярніші і найавторитетніші газети країни.

return_links(); ?>