Про мас-медіа

Сенатор Керрі оголосив друковану пресу "вимираючим видом"

 

07.05.2009

 

Джон КерріАмериканський сенатор Джон Керрі оголосив друковані газети "вимираючим видом", повідомив телеканал CNN. Політик-демократ, що очолює в Сенаті підкомітет з комунікацій, відзначив, що все більше людей використовують для отримання інформації інтернет.

 

"Як засоби своєчасної передачі новин папір і чорнило застаріли, їх затьмарила потужність, ефективність і технологічна витонченість інтернету", - заявив Керрі в середу перед початком сенатського слухання про перспективи друкарської індустрії в США. Раніше на тижні прес-секретар Білого дому Роберт Гіббс оголосив, що фонди на порятунок збанкрутілих газет з федерального бюджету виділятися не будуть.

 

Жалкуючи про прийдешній крах провідних видань, Керрі також відзначив великі перспективи онлайн-журналістики і оголосив, що органам влади слід розвивати контакти з представниками електронних видань. При цьому Керрі засумнівався, що електронна преса зможе підтримувати існуючі раніше професійні стандарти журналістики.

 

Джон Керрі представляє у верхній палаті Конгресу штат Массачусетс з 1985 року. У 2004 році він взяв участь в президентських виборах як кандидат від Демократичної партії, але програв діючому президенту Джорджу Бушу-молодшому.

return_links(); ?>