Про мас-медіа

Британська газета Evening Standard змінила назву

 

11.05.2009

 

Скріншот сайта London Evening StandardБританська газета Evening Standard, що належить російському бізнесмену Олександру Лєбедєву, поміняла назву на London Evening Standard. Про це повідомляє видання Brandrepublic у понеділок, 11 травня.

 

Як відзначає Brandrepublic, зміна назви стала черговим етапом рекламної кампанії газети. У понеділок, 11 травня, 650 тисяч екземплярів газети розповсюджувалися в Лондоні, як і було обіцяно раніше, безкоштовно (бюджет промо-акції склав 325 тисяч фунтів стерлінгів).

 

На початку травня в Лондоні з'явилися чорні білборди, на яких білими буквами були написані різні варіанти вибачень: "Пробачте нас за втрату зв'язку" ("Sorry for losing touch"), "Пробачте нас за недоброзичливість" ("Sorry for being negative"), "Пробачте нас за передбаченість" ("Sorry for being predictable"). Таким чином, газета хотіла заявити про принципову зміну редакційної політики видання.

 

The Guardian 7 травня 2008 року повідомила, що Лєбедєв затримав виплату квітневої зарплати 120 співробітникам російської "Нової газети" (Лєбедєв також є співвласником "Нової"), оскільки у нього виник дефіцит вільних коштів у зв'язку з відкликанням ліцензії у авіакомпанії Blue Wings, що належить йому. В той же час, представники "Нової газети" інформацію про затримку зарплати спростували.

 

Олександр Лєбедєв придбав контрольний пакет акцій Evening Standard в січні 2009 року за 1 фунт стерлінгів.

return_links(); ?>